Kasım 29, 2020

Ben kimim?

Merhaba, bu sayfayı açtığına göre beni merak ettiğini sanıyorum 🙂

Adım Bilal.

İstanbul da ikamet etmekteyim. 32 yaşında evli bir bireyim. Mesleğimi saklı tutuyorum 🙂 Uzun yıllardır blog yazarlığı yapmış biri olarak yeniden küllerimden doğdum diyebilirim. Edindiğim bilgileri ve güncel konulara dair eleştirilerimi, okuduğum kitapları, izlediğim film ve dizileri, gezip gördüğüm her yeri paylaşabileceğim yerliyazar.com‘un kurucusu ve tek yazarıyım.

Bazı insanlar konuşarak çok güzel anlaşsa da bazı insanlar da içini dökmek için yazar çizer. Çocukken bir hevesle günlükler tutardım. Kim tutmazdı ki? dediğinizi duyar gibiyim. Ben de günlük tutanlardandım. Yıllar geçti, büyüdük serpildik. Yeri geldi acılar, mutluluklar ve hüzünler yaşadık. İnsanoğlu hepsine de alışıyor değil mi ? Ben her duygunun tadına bakmış ve yaşanmışlıklarımı hep kaleme alanlardanım.

Geçmişi bir kenara bırakarak bugünümden bahsedeyim. Evliyim demiştim ya? Eşimden bahsetmemek olmaz şimdi. Sonra maazallah eve almaz falan uğraşmayalım. Şaka bir yana 5’inci yılımıza yaklaşıyoruz şu dönemlerde çok mutlu bir beraberliğimiz var. Yaklaşık olarak 6 yıl sevgililik döneminden sonra 4 yılı aşkın süredir de evliyiz. Bilmem bir blog hazırlar mıyım bununla ilgili ama çok uzun bir sürecin çemberinden birlikte geçmeyi başardık. Bu güzel aile ortamını bir bebişle taçlandırmak ve tam bir aile olmak istiyoruz..

Şimdilik bu kadar bahsetsem yeterli blog biraz daha geliştiğinde bu sayfa da düzenlemeler yapacağım.