Kasım 29, 2020

İntikal – Ersin Kartal Çal

Herkese merhaba,

Bugün, iyi ki tanımışım dediğim çok değerli yeni yazarlarımızdan Ersin Kartal ÇAL‘a ait intikal‘den bahsetmek istiyorum.

Kurgu olarak çok beğendim ve akıcı olması sebebiyle su gibi biten kitaptı. Aşk, dram ve polisiye olması sebebi ile beni etkileyen ve Türkiye için çok önemli bir geceyi de anlatmakta. Bunuda okuduğunuzda göreceksiniz.

Kitapla beraber bir kaç şehir de gezeceksiniz.

Deyim yerindeyse talihsiz olarak adlandırdığı bir yaşamı varken, 30 yaşında askere giden bir gencin askerde yaşadığı ve sonrasında yaşanan olayları polisiye tadında okuyabileceğiniz bir kitap.

Tabii olmazsa olmaz bir aşk hikayesi de var. Barkın ve Yağmur. Ah ah neler yazmak istiyorum da işte… 🙃 Ayrıca, tarihe de dem vuran bir kurgusu da var.

Spoiler vermemek adına çok zorlandığım bir yorum oldu diyebilirim ☺️

“Bir roman yazarım” olay olur derler ya o bu kitap diyebilirim. Çok keyif alarak okudum ve sizlere tavsiye etmek istiyorum. Tüm dijital platromlarda ve kitapçılarda var.

Ersin Kartal Çal dostuma tebriklerimi sunarım. Yolun açık olsun, çok sayıda okura ulaşman dileğiyle…

yerliyazar

Teknolojiyle harmanlanmış bir sosyal medya tutkunu. 𝐵𝑙𝑜𝑔𝑔𝑒𝑟 ve Kısmen de olsa bir 𝑊𝑒𝑏 𝐷𝑒𝑣𝑒𝑙𝑜𝑝𝑒𝑟 diye biliriz. Araştırmayı seven, eleştirmekten çekinmeyen, kendi halinde biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir