Ekim 23, 2020

Merhaba dünya!

Merhaba dünya derken, internet ortamından bahsediyorum. Uzun zamandır blog yazmaya ara vermiş biri olarak özlemiş olduğumu fark ettim. Yeni bloğum ve ben hoş geldim diyorum.

Kişisel bloğum olan yerliyazar.com‘u açmanın sevinci içerisindeyim. Kafamda bir proje olarak bir kalıp var fakat; ilerleyen zaman içerisinde nasıl bir yol ve harita izleyeceğimi inan bende bilmiyorum 🙂

Kişisel blog için illa isim soyisim olmasına gerek yok diye düşünüyorum. Google üzerinde arama yaptığınız da ne kadar eğlenceli ve yaratıcı blog isimlerinin olduğunu görürsünüz. Ben de blog yazarı olma çabası içerisinde olduğumdan yerliyazar olarak nitelendirdiğim blog ismini kayıt ederek yayın hayatıma başlamış bulunuyorum.

Yerliyazar.com içerisinde neler olacak derseniz, biraz kişisel not defteri, izlediğim, okuduğum kitaplar vb materyaller, kişisel yazılarım, gündeme dair konulara dair eleştirilerim gibi bir kişisel blog olarak karşınızdayım.

Zamanın da açmış olduğum ve sonlandırdığım bir blog olmamasını istemediğim mutlu olacağım, yeni insanlar ile tanışabileceğim ve yazmaktan keyif alacağım bir dünya yaratmak istiyorum.

yerliyazar

Teknolojiyle harmanlanmış bir sosyal medya tutkunu. 𝐵𝑙𝑜𝑔𝑔𝑒𝑟 ve Kısmen de olsa bir 𝑊𝑒𝑏 𝐷𝑒𝑣𝑒𝑙𝑜𝑝𝑒𝑟 diye biliriz. Araştırmayı seven, eleştirmekten çekinmeyen, kendi halinde biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir